




2 245 ₴
Міні насосна станція вихрова Powercraft AGV 370-3636
Міні насосна станція Powercraft AGV 370-3636 призначена для використання в невеликих приміщеннях, де не потрібний великий об'єм води. Модель Powercraft AGV 370-3636 відрізняється малою потужністю, компактними розмірами, низькою ціною та енергоекономічністю. Насосна станція укомплектована всім потрібним для автоматичної роботи. До поверхневого вихрового самовсмоктуючого насоса прикріплені гідравлічний бак на 2 літри, що згладжує гідроудар і реле тиску для роботи станції в автономному режимі: відкрили запірний кран - вода полилася, закрили кран - насосна станція відключилася. Незважаючи на низьке енергоспоживання, насосна станція Powercraft AGV 370-3636 має пристойні технічні характеристики.
Особливості:
Низький рівень шуму;
Робоче колесо з латуні;
Надкомпактні розміри;
Корпус насоса з чавуну;
Краще співвідношення «ціна-якість».
Характеристика:
Тип: Міні насосна станція.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Вихровий.
Напруга, В: 220
Потужність, Вт: 370.
Продуктивність, л/хв: 36.
Ємкість бака, л: 2.
Висота підйому, м: 36.
Глибина всмоктування, м: 8.
Максимальний тиск, бар: 1.5-3.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Тип двигуна: Електродвигун.
Вага: 6 кг.
Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота подачи | 36 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Давление | 1.5-3 бар |
| Материал бака | Сталь |
| Материал корпуса | Чугун |
| Мощность, кВт | 0.37 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Объем бака, л | 2 |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 36 л/мин |
| Размеры | 254*254*232 мм |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Насосные станции |
| Тип насоса | Вихревой |