




2 520 ₴
Стрічкова шліфувальна машина Revolt BS1500
Стрічкова шліфмашина Revolt BS1500 використовується для шліфування, обдирання, полірування або зачистки будь-яких поверхонь. Шліфувальна машина оснащена зручною ручкою. Модель має високий рівень надійності, потужний електродвигун, простота і практичність конструкції. Компактний розмір і невелика вага дозволяє без праці шліфувати вертикальні, горизонтальні, похилі площини. У встановленому положенні під час роботи шліфувальна стрічка утримується сучасною системою автоматичного центрування.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1500Вт.
Розмір стрічки:
ширина - 76мм,
довжина - 533мм.
Швидкість протягання стрічки 120-380м/хв.
Вага: 3,6 кг
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Обрабатываемый материал | Для дерева |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 76*533 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Скорость движения ленты, м/мин | 120-380 |
| Стационарная установка | + |
| Тип | Ленточные |