


2 543 ₴
Лобзик Vitals master Ef 10080GNII
Лобзик Vitals Master Ef 10080GNII — електричний лобзик для виконання поздовжніх та поперечних розпилів, а також вирізів у деревині, металі, полімерних матеріалах та керамічних плитах. Даний інструмент підходить для виконання прямих та криволінійних різів. Плавне регулювання швидкості, застосоване тут, знижує навантаження на двигун та забезпечує комфортну роботу. Фіксатор кнопки увімкнення дозволяє експлуатувати інструмент безперервно. Серед відмінних рис електролобзика Лобзик Vitals Master Ef 10080GNII варто відзначити наявність лазера, механізм швидкої заміни полотна, підсвічування робочої зони, низький рівень вібрацій і шуму, мала вага і компактні розміри.
Особливості:
Потужний електродвигун 800 Вт;
Три позиції регулювання маятникового ходу;
Підсвічування робочої зони;
Лазерна указка;
Механізм швидкої заміни полотна.
Комплектація:
Електролобзик Vitals Master Ef 10080GNII;
Ключ;
Пильне полотно.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 800 Вт.
Частота руху пилки - 800-3000 об/хв.
Глибина пропила:
- дерево: 100 мм;
- сталь: 10 мм.
Кількість ступенів маятникового ходу: 3.
Лазерна указка - є.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Вага - 2,5 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глубина резки алюминия | 10 мм |
| Глубина резки стали | 6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Количество ступеней маятникового хода | 3 |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 800 |
| С лазером | + |
| Частота хода | 800-3000 об/мин |