



2 579 ₴
Фарбопульт електричний Vitals Master Es 8550JS
Електричний фарбопульт моделі Es 8550JS Vitals Master спроектований з дотриманням усіх вимог безпеки. Розпилювач призначений для нанесення фарби, лаку та інших розчинних матеріалів відповідної в'язкості на різні поверхні. У фарбопульті Es 8550JS Vitals Master використовується сучасна, економічна та екологічна система нанесення ЛКМ методом розпилення. На відміну від систем розпилення з високим тиском, вона забезпечує розпилення матеріалу великим об'ємом, а не тиском повітря (при низькому тиску).
Особливості:
Компактність та ергономічність;
Зручна рукоятка;
Ремінь для перенесення;
Регулятор об'єму рідини, що подається;
Розпилювальне сопло оснащене кожухом для захисту від розбризкування;
Бачок для матеріалу, що розпилюється, має вимірювальні поділки.
Комплектація:
Краскопульт Vitals Master Es 8550JS;
Насадка 2,6 мм;
Лійка;
Ремінь;
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 500 Вт.
Об'єм бачка: 0,7 л.
Матеріал бачка: пластик.
Продуктивність: 850 мл/хв.
Діаметр сопла: 2,6 мм.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2.6 мм |
| Материал контейнера | Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.7 л |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Производительность | 850 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |