




2 516 ₴
Точило Nowa SF 1250G
Заточувальний верстат Nowa SF 1250G має невеликі габарити та рекомендований для ручного шліфування, заточування ручного інструменту, усунення надлишків металу із заготовок, для вирівнювання металевих поверхонь. Заточувальний верстат є необхідним інструментом для домашнього використання або майстерні та вважається незамінним помічником на невеликому виробництві. Верстат Nowa SF 1250G оснащений пилозахисною кнопкою, надійним двигуном з мінімальним рівнем вібрації, захисними кожухами, великими поворотними склом для захисту від іскор та укомплектований двома абразивними колами діаметром 200 мм різної зернистості.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Пилозахищений вимикач;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильні круги в комплекті;
Мала вага та компактні розміри.
Комплектація:
Точило Nowa SF 1250G;
Два точильні круги;
Захисні щитки з власниками;
Перехідники під посадку 32мм.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1250 Вт.
Кількість обертів - 2950 об/хв.
Коло - 200 мм.
Посадковий діаметр кола - 16 мм.
Зернистість - 36/60.
Вага - 8,9 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.9 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 200 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 16 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зернистость шлифовального круга | 36/60 |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1.25 |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 20 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |