
2 463 ₴
Насос свердловинний Powercraft 3S 600-6030
Насос свердловинний Powercraft 3S 600-6030 призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 600Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 10 м;
Надійність у роботі;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Powercraft.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: шнековий.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 600.
Продуктивність, л/хв: 28.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 60.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 6,6.
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.6 кг |
| Вид | Шнековый |
| Высота подачи | 60 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 50 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Мощность, кВт | 0.6 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 28 л/мин |
| Степень защиты | IP Х8 |
| Тип | Скважинные насосы |