



2 903 ₴
Зварювальний інвертор Кентавр СВ-300НМК
Зварювальний інвертор Кентавр СВ-300НМК - якісний інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора електрод. Зварювальний струм регулюється в межах від 20 до 300А. Серед відмінностей даної моделі, хотілося б відзначити пуск із гарячого стану, можливість роботи при зниженій напрузі, наявність кейсу та захисту від перегріву та перевантаження.
Особливості:
Модуляція зварювального струму;
Робота від 160 В;
Захована від перегріву;
Захист від перевантаження
Кейс;
Гарячий старт.
Комплектація:
Інвертор Кентавр СВ-300НМК;
Кабель з утримувачем електродів;
Кабель із затискачем маси;
Маска;
Моток-щітка;
Кейс.
Технічні характеристики:
Виробник: Кентавр.
Напруга: 220 В.
Максимальна потужність: 9,6 кВт.
Зварювальний струм, min: 20 А.
Зварювальний струм, max: 300 А.
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм.
Охолодження: повітряно-примусове.
Робочий цикл: 60 %.
Клас захисту: IP 21S.
Тип ізоляції: F.
Вага: 4,1 кг.
Гарантія – 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.1 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Класс защиты | IP 21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 9.6 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 70 В |
| Сварочный ток | 20-300 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Форсаж дуги | + |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |