





2 580 ₴
Зварювальний інвертор Кентавр СВ-255НМ
Зварювальний інвертор Кентавр СВ-255НМ - якісний інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора електрод. Зварювальний струм регулюється в межах від 20 до 255А. Серед відмінностей даної моделі, хотілося б відзначити пуск із гарячого стану, можливість роботи при зниженій напрузі та захисту від перегріву та перевантаження.
Особливості:
Модуляція зварювального струму;
Робота від 160 В;
Захована від перегріву;
Захист від перевантаження;
Гарячий старт.
Комплектація:
Інвертор Кентавр СВ-255НМ;
Кабель з утримувачем електродів;
Кабель із затискачем маси;
Маска;
Моток-щітка.
Технічні характеристики:
Виробник: Кентавр.
Напруга: 220 В.
Максимальна потужність: 8,2 кВт.
Зварювальний струм, min: 20 А.
Зварювальний струм, max: 255 А.
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм.
Охолодження: повітряно-примусове.
Робочий цикл: 60 %.
Клас захисту: IP 21S.
Тип ізоляції: F.
Вага: 4,1 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP 21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.2 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 70 В |
| Сварочный ток | 20-255 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |