




2 288 ₴
Тример електричний Vitals Master EZT 063g
Коса електрична Vitals Master EZT 063g є незамінним у господарстві інструментом ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Ця модель поставляється з висувною телескопічною штангою, що дає зручність зберігання та транспортування. Також ця невелика та зручна електро коса оснащена потужним електричним мотором 550 Вт з нижнім розташуванням та прямим приводом. Завдяки різним регулюванням D-подібної рукоятки та двигуна досягається максимальна зручність використання.
Особливості:
Висувна телескопічна штанга;
Потужний двигун з нижнім розташуванням;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротриммер Vitals Master EZT 063g;
D-подібна ручка;
Косильна головка;
Набір ключів;
Захистний кожух.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В /50 Гц.
Потужність: 550 Вт.
Кількість обертів: 11000 об/хв.
Діаметр різання: 270 мм.
Вага: 2,5 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр лески | 1.5 мм |
| Конструкция штанги | Телескопическая |
| Макс. число оборотов, об/мин | 11000 |
| Мощность двигателя, кВт | 0.55 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 270 мм |