


3 150 ₴
Насос струменевий Powercraft DJS 1100-5060
Насос струменевий Powercraft DJS 1100-5060 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі, що допомагає уникнути утворення корозії. Робоче колесо зроблено із технополімеру. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 1100 Вт. Насос струменевий Powercraft DJS 1100-5060 - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Керамічний сальник;
Корпус із нержавіючої сталі;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з технополімеру.
Характеристика:
Виробник: ПаверКрафт.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1100.
Продуктивність, л/хв: 60.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 50.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 10,5.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Чугун/Нержавеющая сталь |
| Материал рабочего колеса | Технополимер |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 60 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |
| Тип насоса | Струйный |