



3 039 ₴
Рубанок Vitals Master Re 82265ab
Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab за конструкцією, параметрами та технічними характеристиками відноситься до розряду просунутих напівпрофесійних моделей, призначених для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Завдяки високій продуктивності і надійності він здатний виконувати різноманітні завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Алюмінієва база електрорубанка виконана з високою геометричною точністю та забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, що дозволяє зберігати стійкість інструменту у всіх режимах роботи. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, які значно збільшують термін його експлуатації. Максимальна глибина стругання становить 2 мм. Ширина ножів – 82 мм. Модель Vitals Master Re 82265ab характеризується середньою потужністю двигуна (650 Вт) при фіксованій частоті обертів ротора 16500 об/хв. У поєднанні з широким діапазоном регулювань глибини стругання це дозволяє ефективно та якісно обробляти деталі з деревини будь-якої твердості та щільності.
Особливості:
Монолітний корпус;
База з алюмінію;
V-подібний виріз на базі для зняття фасок;
Тримач для заточування лез у комплекті;
Фіксація кнопки «Увімкнення»;
Кейс для перенесення в комплекті.
Комплектація:
Рубанок Vitals Master Re 82265ab;
Напрямна для паралельного стругання;
Ключ;
Утримувач для заточування лез
Кейс.
Технічні характеристики:
Напруга/частота - 220В /50 Гц.
Потужність - 650 Вт.
Максимальна ширина стругання за один прохід - 82 мм.
Максимальна глибина стругання за один прохід - 0-2 мм .
Частота обертання барабана - 16500 об/хв.
Вага - 3,1 кг.
Гарантія - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина обработки | 2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 650 |
| Частота холостого хода | 16500 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |