



2 925 ₴
Пила дискова акумуляторна Revolt CS 20/185 (без АКБ і ЗУ)
Ручна циркулярна пила Revolt CS 20/185 – багатофункціональний інструмент, що застосовується в роботі по дереву різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажані перегріви і продовжує термін служби пилки. Працює ця пила від акумуляторної батареї 20В, що дозволяє працювати в місцях де немає мережі 220В. Висока потужність двигуна в поєднанні з граничними оборотами до 5000 об/хв забезпечують швидку і точну роботу з дерева різних порід. Також в даній моделі варто відзначити асинхронний двигун. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Асинхронний двигун;
Регулювання глибини і нахилу різу;
Працює від акумулятора.
Комплектація:
Пила дискова Revolt CS 20/185;
Диск;
Паралельна направляюча;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 20 В.
Діаметр пильного диска: 185 мм.
Кількість обертів: 5000 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при куті 90°: 60мм;
- при куті 45°: 45 мм.
Вага 2,5 кг
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторов в комплекте | Без комплектного аккумулятора |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина пропила под углом 45º | 45 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 60 мм |
| Диаметр диска, мм | 185 |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Размер посадочного места | 25.4 мм |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |