






2 400 ₴
Рубанок акумуляторний ProCraft PE20
Головною особливістю моделі Procraft PE20 є якісна алюмінієва база, яка забезпечить ідеальне ковзання по заготовці та гарантує високу якість стругання. Гумова рукоятка забезпечить комфортне використання при використанні рубанка. Частота обертання барабана становить 1500 оборотів на хвилину, що більш ніж достатньо для чистової роботи лезом, ширина якого дорівнює 82 міліметри, а глибина регулюється від 0 до 2 міліметрів. Модель має потужну литу підошву для кращої стійкості. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Алюмінієва платформа;
Регулювання глибини;
Асинхронний двигун.
Комплектація:
Рубанок Procraft PE20;
Інструкція;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 20 В.
Максимальна робоча ширина: 82 мм.
Максимальна робоча глибина: 0-2 мм.
Частота обертання барабана: 0-15000 об/хв.
Вага: 3,4 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина обработки | 2 мм |
| Источник питания | Акукулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Частота холостого хода | 0-15000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |