


4 094 ₴
Рубанок Revolt P2100
Рубанок Revolt P2100 - це класичний електрорубанок для здійснення стругання деревини та інших пиломатеріалів. Інструмент оснащений зносостійкий двигун потужністю 2100 Вт і системою регулювання глибини стругання. Електрорубанок Револьт має двосторонні ножі, паралельний упор, якісний пилозбірник і перехідник для підключення до пилососа. Рубанок Revolt P2100 легкий, зручний і достатньо функціональний, з його допомогою ви з легкістю зможете закривати масу своїх потреб.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 2100Вт.
Глибина вибірки чверті: 14мм.
Максимальна робоча ширина: 110мм.
Максимальна робоча глибина: 0 - 3,0мм.
Частота обертання барабана: 14000об/хв.
Вага: 4,1 кг .
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина выборки четверти | 0-14 мм |
| Глубина обработки | 3 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотный | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2100 |
| Частота холостого хода | 14000 об/мин |
| Ширина обработки | 110 мм |