
2 484 ₴
Насос дренажно-фекальний Powercraft WQD 1300f
Насос для забрудненої води Powercraft WQD 1300f використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи занурювального насоса для брудної води Powercraft WQD 1300f настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи та тепла.
Особливості:
Корпус із чавуну;
Крильчатка з металу;
Висока продуктивність;
Захист електродвигуна від перегріву;
Низький рівень шуму;
Вимикач поплавця.
Технічні характеристики:
Виробник: ПаверКрафт.
Тип: Дренажно-фекальні насоси.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 1300 Вт. л/хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 14.
Матеріал робочого колеса: Чавун.
Матеріал корпусу: Чавун.
Вага: 14,1 кг.
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Craft |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.1 кг |
| Высота подачи | 14 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 6 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 1.3 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 250 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |