
4 200 ₴
Насос свердловинний Powercraft 4V 1100-6047
Насос свердловинний Powercraft 4V 1100-6047 - призначений для підйому води з колодязів і свердловин діаметром від 110 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 1100 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 35 С;
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу;
Довжина кабелю 10 м;
Надійність у роботі;
Збільшена висота подачі.
Технічні характеристики:
Виробник: Виталс.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: вихровий.
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 1100.
Продуктивність, л /хв: 47.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 60.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 10,5.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид | Вихревой |
| Высота подачи | 60 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 50 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Максимальный размер частиц | 0.05 мм |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 47 л/мин |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |