
3 581 ₴
Лобзик Makita 4326
Компактний та легкий лобзик Makita 4326 відрізняється чудовою маневреністю та показовою продуктивністю. Ця модель не має маятникового ходу, але потужність двигуна в 450 Вт забезпечує вражаючу частоту ходу пилки (до 3100 об/хв), що сприяє високоякісному розпилюванню заготовок з дерева, металу та пластмас. Подібні характеристики роблять лобзик Makita 4326 особливо доцільним для фігурного випилювання.
Особливості:
Легкий лобзик із двигуном - 450 Вт;
Мінімальний рівень вібрації та шуму;
Зсувний прозорий захисний щиток забезпечує високий рівень безпеки та вільний огляд оброблюваної деталі та розмічувальні лінії;
Опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45º;
Вбудована система пиловідведення для підключення пилососу;
Нековзна гумова ручка;
Фіксація вимикача для тривалої роботи.
Комплект постачання:
Лобзик Makita 4326.
Шестигранний ключ.
Інструкція.
Технічні характеристики:
Клас інструмента: професійний.
Джерело живлення: від мережі.
Кількість ходів леза, макс ход./хв.: 3100.
Споживана потужність, Вт: 450.
Максимальна товщина пиляння, деревина, мм: 65.
Максимальна товщина пиляння, сталь, мм: 6.
Висота ходу, мм: 18.
Можливість підключення пилососа: так.
Вага лобзика, кг: 1,9.
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глубина резки алюминия | 15 мм |
| Глубина резки стали | 6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 450 |
| Ход пилки, мм | 18 |
| Частота хода | 0-3100 оборотов/мин |