


4 515 ₴
Фрезер Vitals Master Ev 1216YE
Фрезер Vitals Master Ev 1216YE призначений для обробки кромок, вирізування фігурних отворів, пазів, а також для обробки різних матеріалів - дерева, пластмаси, МДФ, ДСП та ін. Фрезери є різної конструкції, але для домашнього використання найкраще брати вертикальний, тому що він легкий і простий у роботі.
Особливості:
Надійний електричний двигун;
Висока швидкість обертання шпинделя;
Значний хід фрезерного кошика;
Плавний пуск;
Плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
Алюмінієвий корпус редуктора;
Алюмінієва опорна плита.
Комплектація:
Фрезер Vitals Master Ev 1216YE;
Набір ключів;
Цанги 8/12мм;
Перехідник для пилососу.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1600 Вт.
Частота обертання: 8000 - 30000 об/хв.
Розмін цанги фрези: 8/12 мм.
Клас електрозахисту: II.
Вага: 4,9 кг.
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.9 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1600 |
| Скорость вращения | 8000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 8/12 мм |