
3 180 ₴
Насос свердловинний Nowa 4DS 750-12048
Насос свердловинний Nowa 4DS 750-12048 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 80 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 750 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Nowa 4DS 750-12048 здатна занурюватися на глибину до 35 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 30 г/м³ піску.
Особливості:
Збільшена висота подачі;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Встановлено високоякісні підшипники;
Корпус із нержавіючої сталі;
Глибина занурення насоса до 35 метрів.
Технічні характеристики:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: шнековий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 750.
Продуктивність, л/хв: 48.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 30.
Діаметр патрубка, мм: 32.
Висота підйому, м: 120.
Глибина занурення, м: 35.
Тип двигуна: Електричний .
Вага, кг: 10.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Вид | Шнековый |
| Высота подачи | 120 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина погружения | 35 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Максимальный размер частиц | 2 мм |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 48 л/мин |
| Размеры | 75*645 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |