



3 842 ₴
Насос свердловинний Vitals aqua 3DS 1253-0.75r
Насос свердловинний Vitals aqua 3DS 1253-0.75r - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 80 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 750 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Vitals aqua 3DS 1253-0.75r здатна занурюватися на глибину до 50 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 30 г/м³ піску.
Особливості:
Збільшена висота подачі;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Встановлено високоякісні підшипники;
Корпус із нержавіючої сталі;
Глибина занурення насоса до 50 метрів.
Технічні характеристики:
Виробник: Виталс.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: шнековий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 750.
Продуктивність, л/хв: 32.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 30.
Діаметр патрубка, мм: 32.
Висота підйому, м: 113.
Глибина занурення, м: 50.
Тип двигуна: Електричний .
Вага, кг: 9,2.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.2 кг |
| Вид | Шнековый |
| Высота подачи | 113 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 50 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Максимальный размер частиц | 2 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 32 л/мин |
| Размеры | 75*645 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |