









5 519 ₴
Дискова пила Vitals Master Rg 2320HFas
Ручна циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas – багатофункціональний інструмент, застосовується в роботі з дерева різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажаним перегріванням і продовжує термін служби пили. Висока потужність двигуна 2,0 кВт у поєднанні з граничними оборотами до 4700 об/хв забезпечують швидку та точну роботу з дерева різних порід. Щіткотримачі виготовляються із металу, а також мають обмеження глибини тиску щітки, що забезпечує надійний захист двигуна від механічних пошкоджень. Також у даній моделі варто відзначити наявність лазерної указки та системи плавного пуску.
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Лазерна указка;
Плавний пуск;
Пильний диск у комплекті;
Регулювання глибини та нахилу різання;
Надійний захист від пилу.
Комплектація:
Пила дискова Vitals Master Rg 2320HFas;
Пильний диск;
Паралельна напрямна;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В/50 Гц.
Потужність: 2000 Вт.
Діаметр пильного диска: 235 мм.
Кількість обертів: 4700 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при вугіллі 90°: 83 мм;
- при вугіллі 45°: 62 мм.
Вага - 7,2 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.2 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 62 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 83 мм |
| Диаметр диска, мм | 235 |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2000 |
| Размер посадочного места | 25.4 мм |
| С лазером | + |
| Частота холостого хода | 4700 об/мин |