



5 408 ₴
Дискова пила Vitals Master Rg 2321BWa
Дискова циркулярна пила Vitals Master Rg 2321BWa призначена для прямолінійного розпилювання пиломатеріалів. Дискова пилка впорається не тільки з деревом, а й дозволить розпиляти практично будь-якого матеріалу: пластику, акрилового скла, а також кольорового металу. Ця пила стане надійним помічником при будівництві будинку, при ремонті або при виконанні столярних робіт. Ця модель циркулярної пилки гарантує точне розпилення у поєднанні з відмінною маневреністю та продуктивністю. Модель Rg 2321BWa має механізм налаштування кута нахилу алюмінієвої платформи і можливість встановлення необхідної глибини занурення пильного диска в матеріал, що розпилюється. Інструмент відноситься до напівпрофесійної серії та має високу якість вузлів та деталей.
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Посилене просочення якоря та статора;
Пильний диск у комплекті;
Регулювання глибини та нахилу різання;
Надійний захист від пилу.
Комплектація:
Пила дискова Vitals Master Rg 2321BWa;
Пильний диск;
Паралельна напрямна;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В/50 Гц.
Потужність: 2100 Вт.
Діаметр пильного диска: 235 мм.
Кількість обертів: 4300 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при вугіллі 90°: 84 мм;
- при вугіллі 45°: 65 мм.
Вага - 7,4 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.4 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 65 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 84 мм |
| Диаметр диска, мм | 235 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2100 |
| Размер посадочного места | 25.4 мм |
| Частота холостого хода | 4300 об/мин |