
4 266 ₴
Насос дренажно-фекальний Powercraft WQCD 2200f
Насос для забрудненої води Powercraft WQCD 2200f використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Powercraft WQCD 2200f настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надлишкової вологи і тепла.
Особливості:
Корпус із чавуну;
Крильчатка з чавуну;
Висока продуктивність;
Захист електродвигуна від перегріву;
Ніж-подрібнювач;
Вимикач поплавця.
Технічні характеристики:
Виробник: ПаверКрафт.
Тип: Дренажно-фекальні насоси.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 2.2 кВт.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 19.
Матеріал робочого колеса: Чавун.
Матеріал корпусу: Чавун.
Вага: 14,5 кг.
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Craft |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.5 кг |
| Высота подачи | 5 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 19 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2.2 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Особенности | С измельчителем |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 333 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |