





5 041 ₴
Насос струменевий Vitals aqua PRO JW 1050Y
Насос струменевий Vitals aqua PRO JW 1050Y рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, який покривають шаром полімерної фарби, щоб уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з латуні. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 1000 Вт. Насос струминний Vitals aqua PRO JW 1050Y - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Керамічний сальник;
Дифузорна камера з нержавіючої сталі;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з латуні.
Характеристика:
Виробник: Виталс.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1000.
Продуктивність, л/хв: 50.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 55.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 15,8.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.8 кг |
| Высота подачи | 55 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Мощность, кВт | 1 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |
| Тип насоса | Струйный |