
4 768 ₴
Драбина універсальні Werk LZ2110
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбина: Універсальна
Максимальна висота: 480см
Кількість секцій: 2
Кількість ступенів: 10
Висота стремянкки: 255 см
Висота секції: 282 см
Ширина секції: 40/45 см
Габаритна товщина драбини: 15 см
Ширина опори: 84 см
Вага: 9,6 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: алюміній
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.6 кг |
| Высота стремянки | 255 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 480 см |
| Длина в сложенном состоянии | 282 см |
| Количество ступеней | 2 x 10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 480 см |
| Тип | Универсальные лестницы |