



5 160 ₴
Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗП-600НП
Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗП-600НП – багатофункціональний пристрій, який допоможе швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 60 до 900 А-год. Апарат досить простий у застосуванні і працює від напруги 230 В. Важливо відзначити, що модель Кентавр ПЗП-600НП має систему захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 23 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Кентавр ПЗП-600НП;
Проводи з клемами;
Колеса;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 25/40/60 А.
Споживана потужність: 1700 Вт.
Ємність акумуляторів: 60-900 А*год.
Максимальний пусковий струм: 480 А.
Вага: 23 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 900 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 480 |
| Максимальный ток зарядки, А | 60 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 60 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1800 |