




8 636 ₴
Драбина алюмінієва телескопічна GTM KME3042B, 2x5 (4,2м)
Драбина алюмінієва телескопічна GTM KME3042B - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, в ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлеа драбина – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини GTM KME3042B обладнана пластиковими насадками. Особливістю цієї моделі є телескопічна будова. Завдяки цьому є можливість складати драбину для транспортування та зберігання. Довжину такої драбини можна регулювати, висуваючи не всі сегменти. GTM KME3042B має конструкцію з двома секціями.
Особливості:
Пластикові насадки на ніжках;
Малі габарити;
Максимальна стійкість;
Міцний алюмінієвий профіль;
Конструкція з двома секціями.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Телескопічна.
Максимальна висота: 420 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 5.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Вага: 17,7 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.7 кг |
| Высота стремянки | 205 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 420 см |
| Длина в сложенном состоянии | 100 см |
| Количество ступеней | 2 x 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 420 см |
| Тип | Телескопические лестницы |