
2 815 ₴
Тример електричний Yamamoto EGT-2850
Електротример Yamamoto EGT-2850 - надійний професійний садовий інструмент, який стане Вам незамінним помічником при щоденній роботі в саду, в різних умовах експлуатації. Апарат має верхнє розташування двигуна, завдяки чому можна працювати навіть під час роси або після дощу. Показники потужності становлять 2850 Вт, при цьому кількість оборотів досягає 10000 об/хв, що дозволяє досягти високої ефективності роботи.
Особливості:
Комплектація:
- інструкція користувача;
- ремінь для плеча;
- ніж зі сталі;
- косильна головка;
- короб.
Технічні характеристики:
Потужність: 2850 Вт
Параметри електромережі: 220В/50Гц
Швидкість обертання вала: 10000 об/хв
Максимальна ширина скошування: 255/380 мм
Діаметр лески: 1,2 мм
Вага: 5,3 кг
Гарантія: 12 місяців
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 5.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Производитель | Yamamoto |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 1.2 мм |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 10000 |
| Мощность двигателя, кВт | 2.85 |
| Напряжение акуумулятора,В | 220 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 255/380 мм |