








4 390 ₴
Витяжка Grunhelm GVG 651 MW
Витяжка Grunhelm GVG 651 MW чудово очищає повітря на кухні, має три швидкості очищення, зручне механічне керування та універсальність монтажу. Ця модель забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 950 кубометрів на годину. Витяжка виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Витяжка Grunhelm GVG 651 MW оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від скупчення дрібних частинок жиру. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVG 651 MW;
Картонна упаковка;
Інструкція.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Вигляд: купольна.
Тип установки: пристінна.
Потужність, Вт: 190.
Продуктивність: 950 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне кнопкове.
Рівень шуму, дБ: 56.
Режим роботи: відведення повітря.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Діаметр повітроводу, см: 15.
Матеріал: емальований метал/скло
Колір: білий.
Габарити, мм: 680*670*450.
Вага кг: 11.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 680*670*450 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Диаметр воздуховода | 120 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 3 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Эмалированный металл/Стекло |
| Мощность мотора, Вт | 190 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 950 |
| Режим работы | Отвод воздуха |
| Тип | Купольная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 56 |
| Цвет | Белый |