









2 100 ₴
Насос дренажний ProCraft PN28
Насос дренажний ProCraft PN28 - призначений для перекачування не дуже брудних вод - побутових, комунальних і сільськогосподарських. Також може використовуватися з метою осушення дренажних колодязів, льохів та підвалів, а також вод, що містять компоненти миючих засобів та іншої побутової хімії. Максимальний розмір частинок, що містяться у воді, для цієї моделі пристрою не повинен перевищувати 35 мм. Електродвигун потужністю 750 Вт здатний перекачувати до 14 кубів рідини на годину з висотою подачі до 8 метрів. Дренажний насос обладнаний високоякісними підшипниками, корпусом з пластику та автоматичним поплавком.
Особливості:
Висока потужність;
Висока якість складання;
Якісні підшипники;
Вимикач поплавковий;
Корпус із пластику.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 750 Вт.
Продуктивність - 14000 л/год.
Висота підйому - 8 м.
Глибина занурення - 7 м.
Макс. розмір частинки - 35 мм.
Наявність поплавка - є.
Клас захисту - IPX8.
Тип корпусу - пластик.
Вага - 3,75 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3.75 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 8 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 7 м |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 35 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 233 л/мин |
| Степень защиты | IPX8 |
| Температура перекачиваемой жидкости | 35 оС |
| Тип | Дренажные насосы |