
2 135 ₴
Точило Grand ТЭ-200
Заточний верстат Grand ТЭ-200 має невеликі габарити і рекомендований для ручного шліфування, заточування ручного інструменту, усунення надлишків металу з заготовок, для вирівнювання металевих поверхонь. Заточний верстат є необхідним інструментом для домашнього використання або майстерні і вважається незамінним помічником на невеликому виробництві. Верстат Grand ТЭ-200 оснащений пилезахисною кнопкою, двигуном з мінімальним рівнем вібрації, захисними кожухами і укомплектований двома абразивними кругами діаметром 200 мм різної зернистості.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Пилозахищений вимикач;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильних кола в комплекті;
Мала вага і компактні розміри.
Комплектація:
Точило Grand ТЭ-200;
Два точильних круги;
Захисні щитки з тримачами.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Число обертів - 2950 об/хв.
Коло - 200 мм.
Посадковий діаметр кола - 12,7/32 мм
Вага - 7,8 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.8 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 200 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7/32 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |