
715 ₴
Лобзик Світязь СЛ 551
Світязь СЛ 551 - це електричний лобзик побутового класу, призначений для виконання робіт з прямо- та криволінійного розпилу у будівельних матеріалах. До лобзику завжди можна докупити необхідні пилки та значно збільшити спектр застосування. Потужний двигун 500 Вт, мала вага та компактні розміри інструменту роблять вибір даного лобзика чудовим рішенням за розумну ціну.
Особливості:
Змінний кут різання (ліворуч/праворуч) 0-45°;
Прогумова рокоятка;
Можливість приєднати пилосос;
Мала вага.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 500 Вт.
Обороти - 3000 об/хв.
Максимальна товщина матеріалу, що розпилюється:
- Деревини - 55 мм;
- металу - 6 мм.
Кут нахилу пилки 0-45°.
Вага - 1,65 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.65 кг |
| Гарантия | 12 месяца |
| Глибина різання дерева | 55 мм |
| Глубина резки алюминия | 10 мм |
| Глубина резки стали | 6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 500 |
| Частота хода | 3000 оборотов/мин |