



950 ₴
Дриль Nowa WI 800jl
Дриль Nowa WI 800jl - інструмент призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Nowa WI 800jl має надійний 800 Вт електромотор з яким вага інструменту не перевищує 1,8 кг.
Особливості:
Ударний і надійний дриль для використання в побуті та на виробництві;
Електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою;
Надійний вимикач, режим реверсу.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 800 Вт.
Швидкість: 0 - 3800 об/хв.
Режими - свердління.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 25 мм;
- (сталь) 10 мм;
- (цегла) 13 мм
Вага - 1,8 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.8 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3800 об/хв |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 800 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |
| Тип патрона | Ключевая |