





1 487 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Vitals DS 1210A
Зарядний пристрій імпульсний Vitals DS 1210A - автоматичне інтелектуальне ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 4-150 Ам/год. Сила струму заряду: 2/4/6/10 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 12 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищеним від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 3 етапив заряджання.
Особливості:
Підходить для свинцево-кислотних батарей;
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання.
Комплектація:
ЗП Vitals DS 1210A;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 В.
Зарядний струм: 2/4/6/10 А.
Ємність акумуляторів: 4-150 Агод.
Вага: 0,75 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Зарядное |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP22/F |
| Кол-во этапов зарядки | 3 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 150 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 10 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 4 А*ч |
| Подключение к сети | 220 В |