




2 974 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Vitals Master DS 7.0
Зарядний пристрій імпульсний Vitals Master DS 7.0 - автоматичне інтелектуальне ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 3-120 Ам/год. Сила струму заряду: 3,5/7 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 12 і 24 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищеним від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 10 етапів заряджання.
Особливості:
Підходить для STD, AGM/C, GEL, LiFePO4 батарей;
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання.
Комплектація:
ЗП Vitals Master DS 7.0;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Зарядний струм: 3,5/7 А.
Номінальна потужність: 140 Вт.
Ємність акумуляторів: 3-120 Агод.
Вага: 1,22 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Зимний режим | + |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP65 |
| Кол-во этапов зарядки | 10 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 120 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 7 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 3 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 140 |