






3 146 ₴
Обприскувач акумуляторний Vitals Master AS 1810 SmartLine+ (без АКБ і ЗП)
Обприскувач акумуляторнийVitals Master AS 1810 SmartLine+ - це ідеальний пристрій для комфортної роботи з мінімальним фізичним навантаженням у закритих приміщеннях: теплицях, парниках та оранжереях. Об'ємний бак і висока продуктивність у поєднанні з добрим радіусом розпилення дозволяє використовувати на досить великих площах і при великих обсягах роботи. Vitals Master AS 1810 SmartLine+ має правильну систему дозування розпилення препаратів, що максимально дозволяє контролювати процес розпилення та при цьому економно використовувати розпилювальний препарат. Відрізняється ергономічним дизайном та є досить простим в експлуатації. Перевагою акумуляторного обприскувача є практично безшумна робота обладнання. Невеликі габарити та вага створять додатковий комфорт і не спричинять швидкої втоми. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
поставляється без АКБ і ЗП;
Автоматична помпа;
Широка сфера застосування;
Три форсунки в комплекті;
Мала вага та компактні розміри.
Комплектація:
Обприскувач з розпилювальною трубкою;
Розпилювальні сопла (3шт.);
Розпилююча трубка;
Технічні характеристики:
Тип насоса: Діафрагмовий.
Акумулятор: 18 В (до комплекту не входить).
Об'єм бака: 10 л.
Робочий тиск: 3 бар.
Максимальна температура рідини: 35 C.
Довжина розпилювальної трубки: 90 см.
Вага: 2926 кг.
Гарантія - 36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина распылительной трубки, см | 90 |
| Макс. рабочее давление | 3 бар |
| Макс. температура жидкости, °С | 35 C |
| Напряжение | 18 В |
| Объем, л | 10 |
| Размеры | 380*270*625 мм |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип насоса | Диафрагменный |