







2 516 ₴
Пуско-зарядний пристрій Vitals Master JS 60 mini
Пуско-зарядний пристрій Vitals Master JS 60 mini використовується для зарядки свинцево-кислотних акумуляторних батарей мотоциклів, автомобілів, спецтехніки. Ємність акумуляторів, що заряджаються може бути до 250А*год. Прилад зібраний за найсуворішими стандартами якості і відповідає вимогам безпеки (є захист від перевантаження і неправильного підключення). В арсеналі приладу є цифровий амперметр для повного контролю процесу зарядки і пуску. Корпус пуско-зарядного пристрою Vitals Master JS 60 mini виконаний з міцного пластику, а вага 1,8кг.
Особливості:
функція пуску і зарядки;
міцний корпус;
висока ємність батарей, що заряджаються;
дисплей для повного контролю;
захист від перевантаження;
захист від неправильного підключення;
ергономічний дизайн.
Комплектація:
пуско-зарядний пристрій Vitals Master JS 60 mini;
дроти з клемами;
керівництво по експлуатації;
упаковка.
Характеристики:
Тип: Пуско-зарядні пристрої;
Під'єднані до мережі: 220 В;
Напруга заряджання: 12 В;
Максимальна ємність акумуляторної батареї: до 250 А*год;
Максимальний струм зарядки, А: 25;
Максимальний пусковий струм, А: 60;
Амперметр: Цифровый;
Клас захисту: IP21;
Вага: 1,8 кг;
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Кол-во этапов зарядки | 4 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 250 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 60 |
| Максимальный ток зарядки, А | 25 |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 660/850 |