





3 349 ₴
Перфоратор Vitals Master Ra 2680BNavs
Перфоратор Vitals Master Ra 2680BNavs – потужний інструмент з продуманим дизайном для побутового сегмента дивує своєю функціональністю і комфортом у використанні. Завдяки якості внутрішніх деталей інструмент надійний і зносостійкий при інтенсивних навантаженнях. Відмінною особливістю даної моделі є тришарове термостійке покриття двигуна, яке дозволило досягти кращих показників надійності і захисту від перегрівів та антивібраційна система (AVS), яка забезпечує мінімальний рівень вібрації під час роботи з інструментом, зменшуючи втомлюваність рук оператора та підвищуючи точність роботи.. Чудова зносостійкість перфоратора забезпечується завдяки пилозахисній конструкції, що захищає також від коротких замикань. Також варто відзначити наявність функції реверсу, регулювання обертів, три режими роботи і комплект насадок.
Особливості:
Три режима роботи;
Антивібраційна система (AVS);
Електропневматичний ударний механізм;
Якір покритий захисним шаром лаку;
Наявність реверсу;
Гарантійний термін - 3 роки.
Комплектація:
Перфоратор Vitals Master Ra 2680HBi;
Лінійка глибиномір;
Набір насадок (три бура, піка, долото);
Інструкція;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 800 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання – 0-1350 об/хв.
Кількість ударів - 0-5500 уд/хв.
Енергія удару - 3,0 Дж.
Хвостовик sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 13 мм
Вага - 3,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 3.3 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1350 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 60 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 5500 |