




9 408 ₴
Мотопомпа Vitals Master PQ 2-30b
Бензомотопомпа Vitals Master PQ 2-30b - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 7 к.с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 30 м. Також контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Vitals Master PQ 2-30b має невеликі розміри та вагу, завдяки чому модель легка у транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Мале споживання палива;
Захист від запуску без наявності олії;
Простота в роботі;
Полегшений ручний запуск;
Ефективне повітряне охолодження.
Комплектація:
Мотопомпа Vitals Master PQ 2-30bb;
Свічковий ключ;
Сітка водяного фільтра;
Затискачі.
Характеристики:
Тип двигуна - 4-х тактний.
Потужність - 7 л.с.
Об'єм паливного бака - 4 л.
Продуктивність: 500 л/хв.
Макс. глибина всмоктування - 7 м.
Максимальна висота напору - 30 м.
Діаметр патрубка - 50 мм.
Габарити: 445*430*540 мм.
Вага - 24 кг.
Гарантія - 36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 кг |
| Высота подачи | 30 м |
| Габариты | 445*430*540 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 50 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, л.с | 6.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 500 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 7 |