

932 ₴
Гравер Craft CSG-160
Гравер Craft CSG-160 – дуже багатофункціональний інструмент! З його допомогою Ви зможете шліфувати, різати, гравірувати, свердлити та багато іншого. Невелика вага та маленькі розміри – головна перевага даної шліфувальної машини. Не дивлячись на свої розміри, гравер вмістив у собі досить потужний 160Вт електромор, який здатний підтримувати 8000-35000 об/хв, що гарантує точну роботу з інструментом. Гравер Craft CSG-160 комплектується кейсом з набором із 40 предметів.
Особливості:
- Зручний, мініатюрний дизайн
- Швидкодоступна зміна насадки
- Корпус із міцного пластику
- Полегшена доступність до щітки
- Зручний для роботи гнучкий вал із насадками
- Унікальність регулювання обертів для різних видів робот
Комплектація:
- Гравер Craft CSG 160
- Кейс
- Набір із 40 предметів
- Інструкція
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 160 Вт
Номінальний струм - 8.6 А
Кількість оборотів - 8000-35000
Діаметр патрона - 1 -3.2 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр патрона | 1-3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 160 |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 8000-35000 об/мин |