
1 030 ₴
Дриль Best ДЕ-1300М
Дриль Best ДЕ-1300М - це універсальний електроінструмент, за допомогою якого Ви зможете проводити різні монтажні роботи зокрема свердління різних матеріалів. Даний апарат легко справляється навіть з найважчими завданнями завдяки встановленому двигуну, що працює від побутової мережі та має потужність 1300 Ватт. Інструменти з електронним регулюванням швидкості, реверсом, регулюванням зусилля також можуть бути використані як шуруповерти.
Особливості:
- Реверс, що дозволяє розширити функціональність;
- Регулятор обертів, допомагає вибрати необхідну швидкість обертання;
- Допоміжна ручка, яка збільшує комфорт у роботі.
Технічні характеристики:
Тип патрона - металевий під ключ.
Напруга - 220.
Потужність - 1300 Вт.
Кількість обертів - 0-1200 об/хв.
Діаметр свердління:
- сталь - 10 мм.
- дерево - 20 мм.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-1200 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1300 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |