
1 017 ₴
900 ₴
Насос вібраційний Stromo VM-25
Насос вібраційний Stromo VM-25 - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово- городних ділянок та інших господарських потреб.
Особливості:
Температура води не більше 40 С
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу
Довжина кабелю 8 м
Верхній забір води
Збільшена висота подачі
Характеристики:
Виробник: Фортеця
Вигляд насоса: Заглибний
Тип насоса: Вібраційний
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт : 250
Продуктивність, л/хв: 18
Температура рідини, що перекачується max, град: 40
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Глибина занурення, м: 5
Висота підйому, м: 50
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 3,3
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stromo |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 20 мм |
| Длина кабеля питания | 8 м |
| Материал корпуса | С верхним забором воды |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Назначение | Для колодца/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 18 л/мин |
| Тип | Вибрационные насосы |