


1 070 ₴
Дриль Інтерскол Д-11/540ЕР
Дриль Інтерскол Д-11/540ЕР - надійна, легка і, одночасно потужна, зручна для робіт, що проводяться в обмеженому просторі. Наявність електронного регулювання обертів та функції РЕВЕРС дає можливість застосовувати дриль у форматі шуруповерта. Завдяки конструктивно жорстко закріпленому в поздовжньому напрямку шпинделю Д-11/540 ЕР відрізняється особливою точністю, що важливо при свердлінні отворів невеликих діаметрів.
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 220 Вольт.
Споживана потужність: 530 Вт.
Частота обертання: 0 - 3000 об./хв.
Патрон: швидкозатискний.
Реверс: є.
Максимальний діаметр свердління:
- у дереві 25 мм,
- у сталі 13 мм.
Вага: 1,5 кг.
Гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Интерскол |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.7 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 540 |
| Размер посадочного места | 11 мм |
| Реверс | + |