
1 194 ₴
Гравер Kraissmann 170 SGW 40
Гравер (пряма шліфмашинка) Kraissmann 170 SGW 40 – це багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Сфера застосування гравера дуже широка, їм можна виконувати шліфувальні роботи, зачисні і фрезерні роботи, гравірування та свердління, а ще можна заточувати і відрізати. Велика перевага гравера в тому, що всі перераховані види робіт можна виконувати з деталями дуже маленького розміру, що не можна виконати іншим інструментом.
Особливості:
- Класична форма рукояті;
- Стійка в комплекті;
- Регулятор оборотів;
- Полегшений доступ до щіток;
Комплектація:
- Гравірувальна машина;
- Телескопічна стійка з гвинтовим кріпленням
- Гнучкий вал;
- Комплектація з 40 насадок;
- Пластиковий кейс для перенесення та зберігання з аксесуарами.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В,
Частота струму - 50 Гц;
Споживана потужність - 170 Вт;
Блокування шпинделя гравера за допомогою кнопки - є;
Швидкість без навантаження - 8000 - 32000 об/хв;
Діаметр цанги: 1 - 3,2 мм;
Вага машинки: 0,6 кг.
Гарантія - 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр патрона | 1-3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Насадок в комплекте | 40 |
| Потребляемая мощность, Вт | 170 |
| Стойка в комплекте | + |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 8000-32000 об/мин |