



1 144 ₴
Шліфмашина вібраційна Беларусмаш БВШ-950
Шліфмашина вібраційна Беларусмаш БВШ-950 - універсальний інструмент для шліфування опуклих поверхонь, дерева, пластмаси, металів, каменю, скла та лакованих поверхонь
Особливості:
Спрощена надійна система фіксації полірувальних;
Перфорована опорна плита та система подачі повітря;
Повітрозабірник системи охолодження двигуна.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В
Частота: 50 Гц.
Потужність: 950 Вт.
Число оборотів холостого ходу: 12000/хв.
Розмір підошви: 230*115 мм.
Вага: 2,2 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Беларусмаш |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальное число оборотов в минуту | 12000 |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Прямокутна |
| Размер шлифовальной ленты | 230*115 мм |
| Тип | Вибрационные |