
1 082 ₴
Дриль Best ДЕУ-1550
Ударний дриль Best ДЕУ-1550 - це універсальний електроінструмент, за допомогою якого Ви зможете проводити різні монтажні роботи зокрема свердління різних матеріалів. Даний апарат легко справляється навіть з найважчими завданнями завдяки встановленому двигуну, що працює від побутової мережі та має потужність 1550 Ватт. До особливостей даного апарату можна віднести наявність плавного регулювання обертів, що дозволяє значно збільшити якість робіт, два режими роботи: свердління та свердління з ударом, реверс.
Особливості:
- реверс, що дозволяє розширити функціональність
- регулятор обертів, допомагає вибрати необхідну швидкість обертання
- допоміжна ручка, яка збільшує комфорт у роботі
Технічні характеристики:
Тип патрона - металевий під ключ
Напруга - 220В
Потужність - 1550 Вт
Кількість обертів - 0-2800 об/хв
Частота ударів за хвилину - 4000
Реверс, регулятор обертів
Діаметр свердління:
- сталь - 10 мм
- бетон - 15 мм
- дерево - 32 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 15 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1550 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Тип | Дрель ударная |
| Частота ударов в минуту | 4000 |