
1 250 ₴
Шліфмашина вібраційна Kraissmann 220 MS 13
Віброшліфмашина Kraissmann 220 MS 13 - це багатофункціональна шліфувальна машина, за допомогою якої можна виконати шліфування кутів і поверхонь. Спеціально продумана конструкція, а саме звужена форма платформи - праска, дозволяє обробляти практично будь-який кут, не тільки плоский, а й внутрішній.
Особливості:
Зручна, компактна, сучасна машина для роботи в побуті та на виробництві;
Проста та швидка заміна шліфувального паперу;
Блокування кнопки увімкнення.
Комплектація:
Шліфмашина вібраційна Kraissmann 220 MS 13;
Пилозбірник;
Інструкція;
Коробка.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга: 220 В/50 Гц.
Споживана потужність: 220 Вт.
Робочий розмір платформи: 148х148х85 мм.
Кількість коливань платформи в хв: 13000.
Вага: 1,9 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальное число оборотов в минуту | 13000 |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Треугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 148*148*85 мм |
| Тип | Вибрационные |