
1 382 ₴
Дриль Арсенал ДЕУ-13/1000
Дриль ударний Арсенал ДЭУ-13/1000 - це напівпрофесійний інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його як мережевий шуруповерт, або зможете витягнути свердло, що застрягло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр робіт, що виконуються. Дриль Арсенал ДЕУ 13/1000 має надійний 1000 Вт електромотор, з яким вага інструменту не перевищує 2,4 кг.
Особливості:
- ударний та надійний дриль для використання в побуті та на виробництві
- електронне регулювання числа обертів з попереднім встановленням
- надійний вимикач,
- комплектується з швидкозатискним патроном
- два робочих режиму свердління з ударом,
- редуктор в корпусі з алюмінієвого сплаву
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1000 Вт
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Діаметр патрон - 13 мм
Тип патрона - ключовий
Діаметр свердління:
- (дерево) 32 мм
- (сталь) 13 мм
- ( цегла) 15 мм
Вага - 2,4 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-2800 |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 15 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1000 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |