
1 370 ₴
Шліфмашина вібраційна Інтерскол ПШМ-115/300Е
Шліфмашина вібраційна Інтерскол ПШМ-115/300Е - універсальний інструмент для шліфування опуклих поверхонь, дерева, пластмаси, металів, каменю, скла та лакованих поверхонь.
Особливості:
- Зручна, компактна, сучасна машина для роботи в побуті та на виробництві.
- Проста та швидка заміна шліфувального паперу.
- Електронне регулювання частоти коливань платформи.
Комплект постачання:
- шліфмашина вібраційна Інтерскол ПШМ-115/300Е
- пилозбірник з тримачем, у зборі
- паспорт-інструкція
- коробка картонна
Технічні характеристики:
Номінальна напруга: 220V/50Гц
Споживана потужність: 300 Вт
Робочий розмір платформи: 115х230 мм
Число коливань платформи за хв: 5500 – 10500
Вага: 2.4 кг
Гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Интерскол |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальное число оборотов в минуту | 5500-10500 |
| Напряжение | 220 В |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 115*230 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Вибрационные |