
1 810 ₴
Фарбопульт електричний Craft CSP-750
Фарбопульт електричний Craft CSP-750 - це побутовий пневмоелектричний інструмент, призначений для виконання фарбувальних робіт невиробничих масштабів. Фарбопульт має досить потужний 750 Вт двигун, що дозволяє досягти хорошої продуктивності. Модель також обладнана містким бачком ємністю 0,8л, це забезпечить тривалу роботу без дозаправки. Фарбопульт Craft CSP-750 - легкий та простий у користуванні апарат, який допоможе Вам заощадити Ваш час.
Особливості:
- невелика вага
- ергономічний дизайн
- об'єм бачка 0,8 л
Комплектація:
- фарбопульти електричні
- шланг
- бачок з розпилювачем під фарбу
- ремінь на плече
- інструкція
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 750 Вт
Витрата води 340 мл/хв
Витрата лаку 130 мл/хв
Витрата фарби 65 мл/хв
Діаметр сопла - мм
Об'єм бачка – 0.8л.
Довжина шланга - 1,5 м
Вага - 2,2 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина шланга | 1.5 м |
| Материал сопла | Металл |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Производительность | 340/130/65 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |